• dişçiye gideceklere tavsiyeler

  1.
  diş hekimine gideceklere verilen tavsiyelerdir.

  Giderken Dişini fırçala da rezil olma.
  ... katmir
 • sözlük yazarlarından yeni nick önerileri

  6.
  (bkz: kıtmir)
  (bkz: katmer)
  (bkz: ketmır)
  2 ... katmir
 • yaz ayında pantolon giyen bacaklarıı kıllı kız

  2.
  tanım başlıkta verilmiştir. *
  3 -1 ... katmir
 • tardis

  30.
  peter capaldi'li sezonda, iç dekorunu sevmediğim yarı makine organizma.
  Tanım: içi dışından daha büyük
  Clara: Dışı içinden daha küçük.
  2 ... katmir
 • dışı küçük içi büyük şeyler

  1.
  (bkz: tardis)
  -doctor who.
  1 ... katmir
 • sigara içmek enayiliktir

  17.
  katıldığım önerme, bırakmak bu kadar basit olmasına karşın. Ben şimdiye kadar 8 defa bıraktım misal.

  Kısa parliament.
  ... katmir
 • teyzesi defterdar olan

  10.
  nickaltısı yazdığı sex içerikli entrylere rağmen viraneye dönmüş yazar.
  Çok uzun yazıyor ondan olabilir.
  ... katmir
 • sınıfta ağlayıp herkesi başına toplayan merve

  26.
  -hocam merve ağlıyo tuvalete gidebilir miyiz?
  +merve ne oldu?
  *ühüğuhügg... *
  +gidebilirsiniz kızım derse de girmeyin
  kantinde oturun olmadı evine götürün, hatta giderken alışveriş yapın alın şu parayı hadi yavrum. *

  -hocam ali'nin kafası koptu hastaneye gidebilir
  miyiz?
  +oturun lan yerinize teneffüste gider yüzünü yıkarsınız.
  6 -1 ... katmir
 • lc waikiki

  601.
  babamın 'la viski' diye tabir ettiği marka.
  sanırım okul yıllarında gördüğü aşırı fransızca yüzünden.
  4 -2 ... katmir
 • en iyi jinekologların erkek olma sorunsalı

  3.
  (bkz: hobiyi mesleğe dönüştürmek)
  En iyi iş, en iyi bildiğin iştir.
  -Prof. katmir.
  1 ... katmir
 • sigarayı bırakmak zor değil

  18.
  taktiği buldum beyler 4 gündür içmiyorum.
  Pakette kalan son sigarayı içmiyorsunuz, şimdi içmeyeceğim hemen bitirmeyeyim diyorsunuz, her aklınıza geldiğinde böyle erteliyorsunuz. Sonucu editlerim şuan işe yarıyor gibi.

  Yarım saat sonrası Editi: eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürülür mü? Soktunuz aklıma şimdi içiyorum. Sigara da sigara, açmayın şöyle başlıklar.
  1 ... katmir
 • kıyafetler hiç bulunmamış olsaydı olacaklar

  5.
  mart ayındaki kediler gibi birbirimizi taşlardık.
  1 ... katmir
 • poyrazzali

  8.
  bir haftadır online olmayan yazar. Meraklandım doğrusu. Öldü mü kaldı mı bilinmez. Gelen kutumu aydınlat ta yaşadığını belirt.
  ... katmir
 • sözlük yazarlarının nicklerinin hikayesi

  4320.
  rahmetli köpeğimin isminden.
  ... katmir
 • ben bu yazıyı 10 yıl sonraki bana yazdım

  71.
  merhaba, özellikle 10 sene sonra sözlüğün halini merak ediyorum, şuan nick değiştirme işi yeni çıktı. Ilerde hala katmir nickimi kullanacak mıyım merak ediyorum, sözlük diye bir şey kalacak mı, internet alemi nasıl olacak, o zamanki teknoloji nasıl olacak bilmiyorum. Şuanki durumdan bahsedecek olursak; iphone6 çıkmak üzere, icloud geçenlerde hacklendi, oo jennifer swh. hala o külüstür, c diski 30 gb olan masaüstünü kullanıyorum. Bu entry yi de nokia c5-03 telefonumdan yazıyorum. Şuan tablet denen aletler var, bence hala gelişme döneminde, hatta en başında. Telefonların son boyutuna ulaştığını sanmıyorum ama telefon devri bitti artık, şuan sadece işlemci ve ekran geliştiriyorlar. Senin zamanlarında ne hal alacaklar bilmiyorum. Neyse fazla uzattık.
  Şaka gibi dimi, artık şişman biri değilsin çünkü 2014 yazında 98 kilodan 77 kiloya düştün. Tam 21 kilo (boy 1.81)!! Neden mi çünkü okulun son haftasında ki aşırı yoğun sınavlar seni büyük strese soktu, günde 2 sınav olmak nedir yahu! gece 3lere kadar çalıştın ve stres atmanın yolunu sigarada buldun, sigara senin o muazzam iştahını kesti ve çok yememeye başladın. Ama merak etme haftada 1 paket ancak içiyorsun. Ve gece sınavlara çalışırken ara verip 10 sınav 20 mekik ve gübre çuvalına fındık doldurarak yaptığın ağırlıklarla çalıştın ve bu programı yazın artırarak devam ettirdin. Bu yaz Tırnak çektirdiğin için biraz aksattın ama olsun.
  Deden senin aşırı zayıflayıp hastalanacağından korkuyor ve artık yemek yemeni istiyor, sürekli sana yiyecek bir şeyler getiriyor. Sende onu kırmamak için yiyorsun. Büyük bir ihtimal sen bunları okurken o çoktan ölmüş olacak, şuan 78 yaşında, sol omzu ağrıyor, tendon zedelenmesi.. bir kaç sene öncesi gibi zıplayıp kollarını havada çırparak ben daha gencim lan, siz çürümüşsünüz diyemiyor. Eğer hala yaşıyorsa git elini öp, mutlaka, değilse mezarını ziyaret et tamam mı? Ve onun sana vermiş olduğu dede yadigarını hep sakla. Şuan vermedi ama sen üniversiteyi bitirince söz senin. Tamam şuan gözyaşlarım süzülüyor kilo mevzusuna geri dönelim.
  Artık halısahanın müdavim defansı veya yedeği değilsin. Yani öylesindir heralde. muhtemelen kaslı olacaksın. Sevdiğin kıza hala açılamadın, belki de bu yüzden kilo verdin ha.. Aşıksın oğlumm, saf deli utangaç bir aşık. O kızın yanında yürümeye utanacak kadar aşık. Ama o da senden hoşlanıyordu lan galiba. Sana hep gülümsüyordu, senle birlikte sinemada film izledi, unuttun mu yoksa. Okul götürmüştü. Şansına korku filmiydi, kız senin koluna sımsıkı sarılmıştı, ama sen mal olduğun için elini çekmeye çalışmıştın. Ama o sımsıkı tutmuştu, deli seni... Şişman halinle fıstık gibi kız sana sarılmış ve sen elini çekiyorsun, bre cahil elini omzuna atsana. Neyse bakalım önümüzdeki sene şu işi halletmiş olman lazımdı yoksa kız başkasıyla çıkmıştır heralde.
  neyse şuan lise sondayım ve derslerime eskisi kadar azimle çalışmıyorum. Ortaokulda almış olduğun madalyaları hala saklıyorsun değil mi? Şuan sürtüyoz okul sıralarında ve senin eğitim öğretim hayatın bitti galiba, bir işte çalışacaksın. Doktor olmak istemiyorsun, hayalin pilot olmak.
  Ama baban gününü senin muayenehanende geçirmek istiyor, evet baban doktor olmanı istiyor. Ama istediğini ol, hayatını kurtar, beni boşver ben başımın çaresine bakarım diyor. Kazandığın paranın helal olmasına dikkat et. Içkiye kumara bulaşma diyor. Kendini kurtar yeter diyor. Baban varya, ah o baban, seni okutan baban. Sen bunları okurken 60 yaşına gelmiş olacak baban, sen oku diye peşinde koşturan, her istediğini yapan, bir ayağı çukurda olacak baban, ve annen. seni doğurmuş, büyütmüş canın annen. Ikiside senin bir tanen. Senin için canını feda edecek ailen. Onları sakın yanından ayırma. Onlarla birlikte yaşa. Babanı sakın üzme. oku, adam ol. Iyi bir üniversite bitirmiş ol, senin için çalışıyor şuan, geceleri uyumuyor, düşünüyor, evet.. Benim geleceğimin iyi olmasını düşünüyor. Seni düşünüyor seni.
  Senden isteğim eğer seneler sonra bu yazıyı gördüğünde anan-baban yaşadığın evde değilde iki yaşlı olarak köyde yaşıyorsa, yılda bir iki kere ziyarete gideceksen, onların ihtiyacını karşılamayacaksan, babana her ay maaşından yüklü bir miktar vermeyecek, ilk arabayı söz verdiğin gibi ona almayacaksan senin allah belanı versin, başın dertten kurtulmasın git kafana sık öl bir yerlerde.
  Hala utangaç değilsen evlenmiş olacaksın, o evlendiğin kadın varya, sakın anana babana saygıda kusur ettirme. Sana sadık bir eş seç, köy hayatını seven bir eş seç. Ama sakın gürcü seçme, tanıdığım gürcü kadınlar çok huysuz. Ama yine de iyisini sen bilirsin, ulan çok duygulandım şuan boğazım düğüm düğüm oldu. Kendine iyi bak varsa çocuğumun yanaklarından öp. Bu bahar evin arkasına salkım söğüt dikeceğim işte ne bileyim bunu okuduktan sonra sula dibinde otur falan.

  Editlemeyi unutma sakın acil cevap bekliyorum... Ne fantastik oldu be.
  -1 ... katmir
 • burger king in patatesleri

  ?.
  kendi reklamına göre patatesleri kötü olan fast food markasının patatesleridir., kötü yönünü tanıtıyorlar, etkileyici. Helal olsun.

  Not: hiç hamburger yemedim.
  -yaşasın döner&dürüm.
  ... katmir
 • 1 83

  5.
  (bkz: 1 81) kendi boyumdan 2cm fazla olan boydur. Kaç yaşına kadar uzuyoduk?
  (bkz: sana kaç lazım)
  (bkz: ne vereyim abime)
  1 -1 ... katmir
 • sözlükteki ordulu yazarlar

  19.
  katmir.
  1 ... katmir
 • uzun boylu geniş omuzlu kaslı ve yakışıklı erkek

  6.
  yakışıklı kelimesine kadar sıkıntı yok. (bkz: katmir)
  1 ... katmir
 • başlıkları alt alta okumak

  38334.
  (bkz: insanların yaşıyla alay etmek)
  (bkz: 16 yaşında olmak suç mu)
  1 ... katmir
 • yeni şeyler getiriyorum